» » » НОК України визнав кращим спортсменом місяця біатлоніста Сергія Семенова

НОК України визнав кращим спортсменом місяця біатлоніста Сергія Семенова

НОК України визнав кращим спортсменом місяця біатлоніста Сергія СеменоваВисокого звання Сергій удостоєний за прекрасний виступ на чемпіонаті світу в норвезькому Холменколлені.

Він блискуче провів спринтерську гонку на 10 км та зумів піднятися на третю сходинку п'єдесталу пошани, здобувши першу в своїй кар'єрі медаль світової першості.

Ця «бронза» стала найвищим досягненням серед українських спортсменів в олімпійських номерах програми в березні.

Відзначимо, Сергій Семенов вдруге стає найкращим спортсменом місяця в Україні.

Вперше отримання подібного визнання Олімпійського комітету талановитий біатлоніст святкував у січні 2015 року.