ФізкультПриват: Динамо йде в атаку на НБУ

Напередодні стало відомо, що футболісти футбольного клубу "Динамо Київ" не отримали заробітну плату за травень. Футбольний клуб звинувачує у цьому заступника голови НБУ Катерину Рожкову. Мовляв, саме через неї регулятор заборонив Приватбанку

Чому львівські "Карпати" - найефективніший клуб України

Фору "левам" може дати лише донецький "Шахтар", але тут потрібно провести паралелі між фінансовими можливостями структур. Очевидно, що дане порівняння буде не на користь львів'ян, що додає лише додаткову похвалу галичанам. Так в чому причина

10-04-2017, 10:53
191 0

Тріумфальна ніч українського боксу: у США здобули перемогу троє українських боксерів

Одразу троє українських боксерів здобули перемогу на вечорі боксу в американському місті Оксон-Хілл. Олександр Усик захистив титул чемпіона світу з боксу за версією WBO у першій важкій вазі в бою проти американця Майкла Хантера, здобувши перемогу у

13-01-2017, 14:22
167 0

Паралімпійці з 18 країн змагаються в українських Карпатах

На Львівщині стартував Кубок світу паралімпійців. Вперше змагання такого рівня з лижних перегонів і біатлону проходять в Україні для людей з вадами зору і ураженням опорно-рухового апарату. Понад двісті учасників з вісімнадцяти країн світу 13 січня

11-01-2017, 17:36
162 0

УПЛ. Підсумки. Символічна збірна першої частини сезону

Після того, як український футбол на тривалий, як для нетерплячого вболівальника, період, взяв паузу до лютого, саме час визначити кращих з кращих. Вашій увазі – погляд Чемпіона на варіанти підсилення складу не тільки для кращих клубів країни, а й

15-11-2016, 12:35
250 0

Тайсон Ф’юрі – циган під кайфом

Такого хлопця, як Тайсон Ф’юрі, багато любителів боксу чекали давно. Брутальний, нахабний, з "тарганами у голові", британець став ковтком свіжого повітря для фанів, які сумували за часами "Залізного Майка" Тайсона і втомилися від "нудних" та

13-10-2016, 11:47
167 0

Шанс для В. Кличко - Тайсон Ф'юрі відмовився від чемпіонських поясів

Британський боксер у важкій вазі Тайсон Ф’юрі оголосив 12 жовтня, що відмовляється від чемпіонських поясів за версіями WBO та WBA, щоб зосередитися на «лікуванні та відновленні». 28-річний Ф’юрі не виходив на ринг від листопада 2015 року, коли

19-09-2016, 12:10
226 0

Феномен паралімпійців: кращий результат України

Завершилися XV літні Паралімпійські ігри, які з 7 вересня відбувалися в Ріо-де-Жанейро. Українська збірна на цих змаганнях була представлена найчисленнішим складом – 172 спортсмени. Проте рекордними ці Ігри стали не лише за кількістю українських

12-09-2016, 13:24
217 0

Сила волі, духу й нації: параолімпійці показують дивовижний результат

На Паралімпійських іграх у Ріо синьо-жовта збірна вже встановила не один світовий рекорд. Так легкоатлет з Миколаївщини Ігор Цвєтов на дистанції 100 метрів покращив результат восьмирічної давнини на 7 секунд у кваліфікації, а у фінальному забігу

22-08-2016, 12:36
202 0

Зустріли за одягом, проводжали за медалями. Українці поїхали з Ріо

Збірна України завершила ХХХІ літні Олімпійські Ігри в Ріо-де-Жанейро з найгіршим результатом в своїй історії за кількістю золотих медалей, загальною кількістю медалей і місцем у медальному заліку.